Infolinia: 0-801-500-501 E-mail: info@ndc.pl
   Aktualności      Promocje      Oferta      Umowy      O Firmie      Portfolio      Download      Pomoc      Domeny      Poczta      Kontakt   
Business Start

Serwery WWW »
Pakiet Business Start »
Pakiet Business Silver »
Pakiet Business Gold »
Pakiet Business Gold PRO »
Dane kontaktowe

InforPol NET - Robert Neryng
Infolinia 0-801-500-501
tel. : +48 (22) 855 64 48
tel.
/ faks: +48 (22) 855 64 49
e-mail: info@ndc.pl
Biuro Handlowe
ul. Koncertowa 6 lok. u4
02-787 Warszawa
GPS: N 52°09'51,47''
E 21°01'45,58''

Panel klienta
Login:
Hasło:
Business Start
Pakiet Business Start

Pakiet Start przeznaczony jest dla małych firm, które chcą zaistnieć w globalnej sieci. Zamawiając tą usługę otrzymacie Państwo wykonanie strony WWW (wizytówka) gratis.

Powierzchnia dyskowa 1GB
W ramach serwera Business Startdysponują Państwo dedykowaną powierzchnią dysku o wielkości 1 GB, którą można dowolnie wykorzystać.

Transfer serwera
W przeciwieństwie do konkurencji nasza firma nie limituje transferu danych do i od klienta

Nielimitowana liczba domen
Serwer START pozwala na utrzymanie nielimitowanej liczby domen. Jeżeli jesteście Państwo właścicielem kilku domen, można każdą z nich przekierować na adres główny WWW. Wówczas niezależnie, który adres będzie wpisany otworzy się strona na której widnieje Państwa Serwis internetowy.

1 konto pocztowe
Wiele firm z naszej branży oferuje swoim klientom nielimitowaną liczbę kont pocztowych. Jednak ich serwery posiadają limity transferu po przekroczeniu których ponosi się dodatkowe opłaty lub jakość (szybkość) usługi znacznie spada. Serwer START dostosowany jest dla bardzo małych firm, które chcą zaistnieć w globalnej sieci i wystarcza im posiadanie jednego firmowego konta e-mail.

System antywirusowy
Nasze serwery posiadają skuteczny system antywirusowy, który zapewnia skuteczną ochronę skrzynek pocztowych przed wirusami rozprzestrzeniającymi się w sieci Internet za pośrednictwem poczty e-mail.

System antyspamowy
System antyspamowy zapobiega otrzymywaniu niepożądanych wiadomości e-mail, określanych jako spam. System blokuje dostarczanie poczty z adresów i serwerów pocztowych, które znajdują się na globalnej liście adresów znanych z wysyłania spamu. Lista jest aktualizowana na bieżąco przez 24 godziny na dobę. Użytkownik ma także możliwość samodzielnego definiowania poziomów, dla których wiadomość będzie uznana za spam.

Panel do zarządzania serwerem
Panel do zarządzania serwerem umożliwia pełną, samodzielną administrację serwerem WWW, dzięki któremu mogą Państwo samodzielnie zarządzać kontem e-mail, oraz analizować statystyki transferu i oglądalności Państwa serwisu internetowego.

Program do obsługi poczty WEB MAIL
WEB MAIL to program służący do obsługi poczty z poziomu strony WWW, dzięki któremu macie Państwo dostęp do konta e-mail z dowolnego miejsca na świecie. WEB MAIL pozwala na odbieranie, wysyłanie, usuwanie wiadomości oraz zawiera szereg dodatkowych funkcji ułatwiających korzystanie z poczty elektronicznej.

Autoresponder - automatyczna wiadomość zwrotna
Autoresponder to funkcja uaktywniająca automatyczną odpowiedź na każdą przychodzącą do Państwa skrzynki wiadomość e-mail.

Przekazywanie wiadomości

Za pomocą programu WEB MAIL możecie Państwo ustawić przekierowanie przychodzących wiadomości ze swojego konta pocztowego na dowolne inne konto pocztowe.

Statystyki WWW
Nasze wszystkie serwery wyposażone są w statystyki oglądalności WWW, przedstawiające w formie graficznej i opisowej szczegółowe informacje na temat odwiedzalności serwisu

Własny numer IP
Serwer START posiada własny, unikalny adres IP zapewniający niezależność i stabilny dostęp do utrzymywanych danych.

Autoryzacja SMTP
Autoryzacja użytkownika przez serwer poczty wychodzącej to usługa, która uniemożliwia wysłanie poczty z Twojego konta przez osoby do tego nieuprawnione. Przy próbie wysłania wiadomości serwer pocztowy weryfikuje login oraz hasło użytkownika, co uniemożliwia wysłanie wiadomości przez osobę podającą Państwa adres e-mail jako zwrotny. Zapobiega to wykorzystywaniu adresu Państwa konta e-mail m.in. przez spamerów.

Utrzymanie primary i secondary DNS
Dzięki serwerom DNS Państwa serwis jest widoczny na całym świecie. Aby zagwarantować pewność i bezawaryjność działania, udostępniane są dwa niezależne serwery DNS.

Kopia bezpieczeństwa
Wszystkie dane na naszych serwerach zabezpieczone są regularnymi kopiami bezpieczeństwa sporządzanymi na wypadek awarii. Kopia robiona jest co 24 godziny. Dane przechowywane są na innych serwerach. Regularna kopia bezpieczeństwa pozwala również na przywrócenie Państwa danych nawet wtedy gdy z Państwa winy zostaną usunięte z serwera.

Bezpłatna pomoc techniczna
Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na bezpłatną pomoc techniczną pod numerem telefonu 022 855-64-48 lub 022 855-64-49. W sytuacjach awaryjnych dostępni jesteśmy całą dobę.

Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie.

 

Google+
Inforpol Net - Projektowanie Stron Warszawa © 2009