Infolinia: 0-801-500-501 E-mail: info@ndc.pl
   Aktualności      Promocje      Oferta      Umowy      O Firmie      Portfolio      Download      Pomoc      Domeny      Poczta      Kontakt   
Business Silver

Serwery WWW »
Pakiet Business Start »
Pakiet Business Silver »
Pakiet Business Gold »
Pakiet Business Gold PRO »
Dane kontaktowe

InforPol NET - Robert Neryng
Infolinia 0-801-500-501
tel. : +48 (22) 855 64 48
tel.
/ faks: +48 (22) 855 64 49
e-mail: info@ndc.pl
Biuro Handlowe
ul. Koncertowa 6 lok. u4
02-787 Warszawa
GPS: N 52°09'51,47''
E 21°01'45,58''

Panel klienta
Login:
Hasło:
Business Silver

Pakiet Business Silver

Opis Serwer Business Silver

Powierzchnia dyskowa 5GB
W ramach serwera Business Silver dysponują Państwo dedykowaną powierzchnią dysku o wielkości 5 GB, którą można dowolnie wykorzystać.

Transfer serwera
W przeciwieństwie do konkurencji nasza firma nie limituje transferu danych do i od klienta

Nielimitowana liczba domen
Serwer Business Silver pozwala na utrzymanie nielimitowanej liczby domen. Jeżeli jesteście Państwo właścicielem kilku domen, można każdą z nich przekierować na adres główny WWW. Wówczas niezależnie, który adres będzie wpisany otworzy się strona na której widnieje Państwa serwis.

Do 10 kont pocztowych
Wiele firm z naszej branży oferuje swoim klientom nielimitowaną liczbę kont pocztowych. Jednak ich serwery posiadają limity transferu po przekroczeniu których ponosi się dodatkowe opłaty lub jakość (szybkość) usługi znacznie spada. Po co zatem mieć kilkaset kont pocztowych. Serwer Business Silver dostosowany jest dla średnich firm. Z naszego doświadczenia wynika, że takim klientom w zupełności wystarczy 10 nie limitowanych kont pocztowych.

Konto FTP 24 godziny na dobę.
Konto FTP służy do umieszczania na serwerze stron WWW, ich aktualizacji itp. Webmaster ma dostęp do całej struktury katalogów na serwerze, lecz nie ma możliwości administrowania serwerem.

System antywirusowy
Nasze serwery posiadają skuteczny system antywirusowy, który zapewnia skuteczną ochronę skrzynek pocztowych przed wirusami rozprzestrzeniającymi się w sieci Internet za pośrednictwem poczty e-mail.

System antyspamowy
System antyspamowy zapobiega otrzymywaniu niepożądanych wiadomości e-mail, określanych jako spam. System blokuje dostarczanie poczty z adresów i serwerów pocztowych, które znajdują się na globalnej liście adresów znanych z wysyłania spamu. Lista jest aktualizowana na bieżąco przez 24 godziny na dobę. Użytkownik ma także możliwość samodzielnego definiowania poziomów, dla których wiadomość będzie uznana za spam.

Panel do zarządzania serwerem
Panel do zarządzania serwerem umożliwia pełną, samodzielną administrację serwerem WWW, dzięki któremu mogą Państwo samodzielnie zarządzać kontem e-mail, oraz analizować statystyki transferu i oglądalności Państwa serwisu internetowego.

Program do obsługi poczty WEB MAIL
WEB MAIL to program służący do obsługi poczty z poziomu strony WWW, dzięki któremu macie Państwo dostęp do konta e-mail z dowolnego miejsca na świecie. WEB MAIL pozwala na odbieranie, wysyłanie, usuwanie wiadomości oraz zawiera szereg dodatkowych funkcji ułatwiających korzystanie z poczty elektronicznej.

Autoresponder - automatyczna wiadomość zwrotna
Autoresponder to funkcja uaktywniająca automatyczną odpowiedź na każdą przychodzącą do Państwa skrzynki wiadomość e-mail.

Przekazywanie wiadomości

Za pomocą programu WEB MAIL możecie Państwo ustawić przekierowanie przychodzących wiadomości ze swojego konta pocztowego na dowolne inne konto pocztowe.

SSL na pocztę oraz WEB-MAIL
Najkrócej mówiąc, protokół SSL jest praktycznym wykorzystaniem algorytmów opisanych dotychczas dla potrzeb bezpiecznej komunikacji w sieci Internet. W swej podstawowej wersji zabezpiecza on protokół HTTP, jednak z użyciem dodatkowych narzędzi można z jego pomocą obudować również usługi FTP, news i poczty elektronicznej.SSL jest protokołem typu klient-serwer pozwalającym na nawiązanie bezpiecznego połączenia z użyciem certyfikatów. Serwer Business Silver umożliwia włączenie protokołu szyfrowania SSL, który pozwala na bezpieczne odbieranie oraz wysyłanie poczty.

Statystyki WWW
Nasze wszystkie serwery wyposażone są w statystyki oglądalności WWW, przedstawiające w formie graficznej i opisowej szczegółowe informacje na temat odwiedzalności serwisu

Własny numer IP
Serwer START posiada własny, unikalny adres IP zapewniający niezależność i stabilny dostęp do utrzymywanych danych.

Funkcja „łap wszystko” dla dowolnego konta pocztowego
Funkcja „łap wszystko” umożliwia, przekazanie wiadomości wysłanej na dowolny, nieistniejący adres w Państwa domenie na główne konto pocztowe.

Autoryzacja SMTP
Autoryzacja użytkownika przez serwer poczty wychodzącej to usługa, która uniemożliwia wysłanie poczty z Twojego konta przez osoby do tego nieuprawnione. Przy próbie wysłania wiadomości serwer pocztowy weryfikuje login oraz hasło użytkownika, co uniemożliwia wysłanie wiadomości przez osobę podającą Państwa adres e-mail jako zwrotny. Zapobiega to wykorzystywaniu adresu Państwa konta e-mail m.in. przez spamerów.

Server Side Includes (SSI)
Server Side Includes to technologia pozwalająca na wplatanie dynamicznych modułów do zawartości strony WWW.

Utrzymanie primary i secondary DNS
Dzięki serwerom DNS Państwa serwis jest widoczny na całym świecie. Aby zagwarantować pewność i bezawaryjność działania, udostępniane są dwa niezależne serwery DNS.

Kopia bezpieczeństwa
Wszystkie dane na naszych serwerach zabezpieczone są regularnymi kopiami bezpieczeństwa sporządzanymi na wypadek awarii. Kopia robiona jest co 24 godziny. Dane przechowywane są na innych serwerach. Regularna kopia bezpieczeństwa pozwala również na przywrócenie Państwa danych nawet wtedy gdy z Państwa winy zostaną usunięte z serwera.

Bezpłatna pomoc techniczna
Wszyscy nasi Klienci mogą liczyć na bezpłatną pomoc techniczną pod numerem telefonu 022 855-64-48 lub 022 855-64-49. W sytuacjach awaryjnych dostępni jesteśmy całą dobę.

Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie.

Bezpłatny okres testowy 14 dni
Bezpłatny, 14-dniowy okres testowy umożliwia dokładne przetestowanie usługi przed podjęciem konkretnej decyzji o zakupie. W okresie testowym serwer posiada pełną funkcjonalność.

Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie.

 

Google+
Inforpol Net - Projektowanie Stron Warszawa © 2009