Infolinia: 0-801-500-501 E-mail: info@ndc.pl
   Aktualności      Promocje      Oferta      Umowy      O Firmie      Portfolio      Download      Pomoc      Domeny      Poczta      Kontakt   
Instrukcja transferu

Rejestracja domeny »
Whois »
Przeglądarka »
Logowanie CSA »
Rejestracja CSA »
Cennik »
Częste pytania »
Regulamin »
Zasady NASK »
Instrukcja transferu »
Sprawdź dost. .eu »
Dane kontaktowe

InforPol NET - Robert Neryng
Infolinia 0-801-500-501
tel. : +48 (22) 855 64 48
tel.
/ faks: +48 (22) 855 64 49
e-mail: info@ndc.pl
Biuro Handlowe
ul. Koncertowa 6 lok. u4
02-787 Warszawa
GPS: N 52°09'51,47''
E 21°01'45,58''

Panel klienta
Login:
Hasło:
Instrukcja transferu

 

 

Aby dokonać transferu domeny należy:

1. Wejść na stronę http://www.internet.waw.pl

2. Zarejestrować się w dziale Rejestracja CSANależy wpisać dokładnie takie same dane, które były wpisane przy rejestracji w NASK.


3. Następnie trzeba się zalogować w dziale Logowanie CSA (Wpisujemy użytkownika i hasło, które podaliśmy przy Rejestracji).


4. W swoim panelu administracyjnym w dziale Transfer należy wypełnić formularz
"Dodaj domeny" wpisując po przecinku transferowane domeny do formularza.5. Jeżeli transferowane domeny przenosimy z NASK należy wcisnąć przycisk "Transfer z NASK"

6. W swoim panelu administracyjnym w dziale transfer pod linkiem "Transferuj domeny
z NASK" znajdą Państwo listę zgłoszonych domen. Naciśnięcie przycisku na pokazanym formularzu rozpocznie procedurę transferu i zgłosi domeny do NASK w formie elektronicznej. Procedura transferu z NASK wymaga zgłoszenia go w formie papierowej i w tym celu należy wydrukować przygotowany wniosek i wysłać go do NASK faxem koniecznie tego samego dnia. Nr fax: 22 523 13 01

 

UWAGA !!!

1. Przy rejestracji należy zwrócić uwagę żeby dane, pieczątka i podpis abonenta były takie same jak przy pierwszej rejestracji w NASK.
2. Po zgłoszeniu domeny do transferu trzeba koniecznie potwierdzić to wnioskiem wysłanym do NASK faxem tego samego dnia. Wniosek ten generuje się na końcu procedury transferu, po wciśnięciu przycisku "ZGŁOŚ ZAZNACZONE DOMENY DO TRANSFERU" Wniosek musi być opieczętowany i czytelnie podpisany przez osobę, która robiła to przy pierwszej rejestracji.
3. Procedura transferu jest bezpłatna.
4. Płatność za następny okres abonamentowy odbywa się w terminach zgodnych z naturalnymi datami wygaśnięcia domeny ustalonymi przy pierwszej rejestracji.

 

 

Google+
Inforpol Net - Projektowanie Stron Warszawa © 2009