Witamy,

Jeśli Państwo tu trafili z pewnością chcecie przeczytać coś o nas. Historia naszej firmy sięga 1996 roku kiedy jeszcze nie było Internetu. Założyliśmy wówczas spółkę, która wypełniała swoistą lukę na rynku „grubych” książek telefonicznych. Zajęliśmy się wydawaniem dzielnicowych informatorów o nazwie „Katalog dla Ciebie”. Pierwszy z nich wydaliśmy dla Ursynowa i okazał się tzw. strzałem w dziesiątkę. Później opublikowaliśmy kolejne dzielnice oraz branżowe książki takie jak np. Budownictwo” „Hurtownie i Producenci”

Dla wielu młodych odbiorców w dobie Internetu wszystko to wydaje się mało prawdopodobne, ale kiedyś  ludzie rzeczywiście szukali informacji właśnie w tych mediach.

Jak rozpoczęliśmy przygodę z Internetem?

Zupełnie przez przypadek. Pewnego dnia do naszego biura zawitał Pan i zaproponował nam współpracę przy pozyskiwaniu klientów do wykonywania stron internetowych. Zadaliśmy sobie wówczas pytanie dlaczego nie możemy tego sami robić? I tak się zaczęło. Niedługo potem uruchomiliśmy nasz pierwszy serwer, który nie potrzebował zbyt wielkiej mocy obliczeniowej bo większość naszych Klientów „wdzwaniała się do Internetu” za pomocą modemu telefonicznego.  ?

W pewnym momencie wspólnicy zdecydowali, że każdy z nich pójdzie własną drogą. I tak powstała firma Inforpol NET działająca na rynku Internetu i Inforpol wydawnictwo.

Współpraca z firmami przy wydawaniu książek zaowocowała wieloma kontaktami z obecnymi Klientami, którzy są z nami po dziś dzień.

Tak wyglądała historia.

Dziś nasza firma oferuje następujące usługi:

 1. Hosting stron www i poczty
 2. Serwery dedykowane i VPS
 3. Projektujemy i wykonujemy strony internetowe.
 4. Prowadzimy kampanie reklamowe w Google, którego jesteśmy partnerem
 5. Pozycjonujemy strony internetowe
 6. Prowadzimy wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe
 7. Opracowujemy wizualizacje graficzne firm (np. logotypy)
 8. Prowadzimy serwis oraz obsługę informatyczną firm. Jesteśmy w tej dziedzinie partnerem Microsoft, HP oraz ESET.

Co nas wyróżnia. Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się rozwiązać zadania nawet te, które są dość nietypowe. obsługujemy naszych kontrahentów tak, aby zostali z nami przez wiele lat. Miło nam będzie jak dołączą Państwo do ich grona.

Inforpol NET

Nasze Serwery

Serwery dedykowane

 U nas możesz zamówić serwery dedykowane!

 Co to są te tajemniczo brzmiące serwery dedykowane?

“Serwer dedykowany (wydzielony) - oddzielny komputer pełniący rolę serwera dla jednego, określonego usługobiorcy, oferowany przez firmy hostingowe. Na takim serwerze klient może instalować oprogramowanie oraz dowolnie konfigurować domyślnie zainstalowany i skonfigurowany system operacyjny. Taki typ serwerów wykupują głównie firmy oferujące usługi internetowe, np. poczta, serwery, strony www, radia internetowe, TV internetowe, czat i dowolne inne aplikacje, hosting.

 

Dowiedź się więcej

0

Lat na rynku

0

Projektów

0

Zadowoleni klienci

Nasza ekipa

Zespół InforpolNET to ludzie z pasją, własnym podejściem do życia i pracy.

Uwielbiamy wyzwania!

Google AdWords

Google AdWords to system reklamy internetowej, która może dotrzeć do internautów na całym świecie. W Polsce jest to aż 96% internautów. Daje to ogromne możliwości jeżeli chodzi o sprzedaż produktów czy usług (również lokalnie). Pozwala zwiększyć rozpoznawalność firmy, trafić do bardzo wąskiego grona odbiorców (lub wręcz przeciwnie bardzo szerokiego).

 • Posiadamy status Partnera Google, co potwierdza jakość oferowanych przez Inforpol Net usług.
 • Do każdej kampanii podchodzimy indywidualnie, by dostosować ją do potrzeb i celów Klienta.
 • Posiadamy specjalistyczną wiedzę, co umożliwia nam budowanie i prowadzenie kampanii efektywnych.
 • Nasi specjaliści od lat prowadzą kampanie profesjonalnie i w ciąż się rozwijają.
 • Konta Google AdWords podłączamy do kont Google Analytics, dzięki czemu mamy jeszcze większą możliwość na odpowiednią optymalizację kampanii.
 • Przynajmniej raz w miesiącu Klienci otrzymują raporty z Google AdWrods oraz Google Analytics, dzięki czemu znają wydatki kampanii oraz informacje z działań użytkowników na stronie.
 • W trakcie działania kampanii umożliwiamy zmiany tekstów reklam, dodawania lub usuwania słów kluczowych.
 • Nasi specjaliści to ludzie z pasją – SEM jest tym co lubią i tym co ich interesuje.


Firma Inforpol NET istnieje od 1996 roku. Od 2009 roku wspieramy naszych klientów reklamą Google AdWords.
Zaufaj doświadczonym specjalistom.

Dowiedź się więcej

Portfolio

Kontakt / Skontaktuj się z nami

ul. Koncertowa 6 lok. u4

02-787 Warszaw

Infolinia 0-801-500-501

tel.: +48 (22) 855 64 48

e-mail: info@ndc.pl

Pon. - Pt. 900 - 1700

Sob. - Niedz. Nieczynne